Gece Açık Acil Diş Kliniği

acil diş

İleri boyutlara ulaştığında ya da uzun süre boyunca ağrısı çekilmesine rağmen ihmal edildiğinde diş ağrıları dayanılmaz boyutlara gelebiliyor. Bu tür durumlarda kişiler bir an önce acil diş muayenesi olmak üzere sağlık kurumlarına başvurabiliyor. Ancak diş sağlığı üzerinde hizmet veren kurumların ilerleyen zamanlara sıra veriyor olması ya da acil tedavinin yapıldığı bölümlerinin oldukça kalabalık olması tedavi sürecini geciktiriyor. Bizler sağlık kurumumuzda yeterli uzman hekimimiz ve teknik donanımımız sayesinde en kısa sürede yaşadığınız diş problemlerinin ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Acil müdahaleler sırasında rahatsızlığa sebep olan unsuru en doğru şekilde tespit ederek buna yönelik önlem alınmasını da mümkün kılıyoruz.

Acil Diş Sorunları Nasıl Çözülür?

Dişleri ile ilgili olarak kendisine rahatlık vermeyecek düzeyde bir rahatsızlıkla karşılaşmış olan kişilerin pek çoğu acil diş sorunlarına karşı öncelikle kendi başına çözüm üretme yoluna gidiyor. Tıpkı bunun gibi aynı zamanda kişilerin sağlık kuruluşlarında tedavi olana kadar geçen sürede de kendi başlarına farklı çözümlere başvurması gözlenebiliyor. Bu tür durumların kimi zaman dişler için zararlı olabilecek sonuçlar doğurabilmesi ihtimali de bulunduğundan mutlaka sağlık kuruluşuna başvurarak destek almak gerekiyor. Bizler tüm uzmanlarımızla birlikte dişlerinizin tedavisi sırasında hasta geçmiş kayıtlarınıza da bakarak sorunun doğru bir şekilde tespit edilmesini sağladıktan sonra tedaviyi en iyi şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Acil Diş Muayenesi Nasıl Yapılır?

Diş ağrısı, sızlama, zonklama, şişkinlik ve benzeri sebeplerle sağlık kurumumuza başvurmuş olan siz hastalarımız için acil diş muayenesi sırasında tüm kontrolleri sırasıyla gerçekleştirerek en doğru tespitin yapılmasını ve tedavinin benimsenmesini mümkün kılıyoruz. Bizlere geldiğiniz ilk anda öncelikle yaşadığınız ağrı ve sıkıntıya yönelik olarak tedavileri kusursuz bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlayacak olan önlemleri alıyoruz. Bu ilk kontrollü aşamanın ardından detaylı bir muayene aşamasına geçerek sorunun kökünde neler yattığını tespit etmeye ve son olarak da buna uygun tedavi yönteminin ne olacağını belirlemeye geçiyoruz. Kurumumuz diş sağlığında her alanda uzman geniş kadrosu sayesinde sizlerin yaşadığı problemlere çözüm olacaktır. Hekimleri sizlerin hizmetine sunuyoruz. Yaşadığınız sorunlara kesin çözümler getirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir